Dzień Dziecka – okazja by zrobić coś dobrego

Dzień Dziecka

Dziś nietypowo. Korzystając z okazji jaką jest Dzień Dziecka, chciałbym zwrócić waszą uwagę na charytatywną akcję wydawnictwa Złote Myśli.

Nie jestem w żaden sposób związany z ZM ani z osobą, której dotyczy akcja, ale uważam, że to wartościowa inicjatywa. Warto ją wspomóc – choćby symboliczną piątką.

Opis akcji znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Kup e-book za ile chcesz, a podarujesz Amelce prezent na Dzień Dziecka!

Kupując bestseller „Zarabianie prawdziwych pieniędzy” Bartosza Nosiadka za 5, 15, 35 lub 100 zł (do wyboru), pomagasz i przywracasz uśmiech na twarzy Amelki. Akcja trwa od 1 do  5 czerwca 2012.

Amelka Pędzich jest dzieckiem niewidomym, z opóźnionym i zaburzonym rozwojem psychomotorycznym pod postacią malformacji Chiarego, z nieprawidłowym ułożeniem stopy lewej (lewa stopa końsko-szpotawa), chorującym na tarczycę oraz epilepsję. Rodzice nie są w stanie pokryć wydatków ponoszonych na kosztowną rehabilitację i leczenie córki.

Autor opublikowanego przez Złote Myśli bestsellera „Zarabianie prawdziwych pieniędzy”, Bartosz Nosiadek, w zamian za wsparcie dla Amelki zdecydował się rozdać swój e-book (w formacie PDF, EPUB lub MOBI). Książka w przystępny sposób zdradza, jak w wieku 27 lat jej autor osiągnął niezależność finansową, praktycznie zaczynając od zera, i jak możesz to zrobić również Ty, jeśli posłuchasz konkretnych rad Bartosza.

Aby otrzymać e-book o wartości 21,90 zł, wystarczy kliknąć „Pomagam” przy wybranej przez siebie kwocie (5, 15, 35 lub 100 zł) na tej stronie: http://www.zlotemysli.pl/p/pomagamy-amelce.html.

Równowartość zysku ze sprzedaży zostanie w całości przeznaczona dla Amelki. A potrzeba minimum 10 000 zł, między innymi na:

  • kombinezon rehabilitacyjny TheraTogs – 3700 zł,
  • łuski ortopedyczne VIGO-Ortho Polska – 2160 zł,
  • turnus rehabilitacyjny – 3600 zł,
  • żabkę (do równowagi ciała) – 590 zł,
  • dużą kołyskę – 390 zł,
  • drabinkę wolno stojącą (do terapii SI) – 380 zł,
  • prywatne rehabilitacje metodą Bobath – 50 zł (jedna sesja),
  • sesje hipoterapii – 80 zł (jedna sesja) i wiele innych.Bez wyżej wymienionych rzeczy rozwój Amelki jest bardzo utrudniony. Każda złotówka ma wpływ na jakość jej życia na co dzień. Więcej o Amelce można przeczytać tutaj: http://pomagamyamelii.pl/.

5 zł to mniej niż cena dobrej czekolady. 15 zł to mniej niż cena dobrej kawy. 35 zł to cena gokartowego wyścigu, a 100 zł – rodzinnego biletu do aquaparku.

Na Dzień Dziecka możesz pomóc Amelce za wybraną kwotę, a w zamian dostaniesz i satysfakcję, i wartościowy e-book.

Przejdź teraz na stronę akcji, klikając w ten link: http://www.zlotemysli.pl/p/pomagamy-amelce.html.

Opublikowano [post_date]. Fot. Stuck in Customs.

Podobał Ci się ten artykuł? Bądź na bieżąco z nowościami na blogu