#KontoJakChcesz – przejmij kontrolę nad własnym bankiem

Serdeczne podziękowania dla organizatorów akcji #KontoJakChcesz – dziękuję za wspieranie misji edukacyjnej Metafinansów!

Systemy bankowości internetowej nie zawsze są intuicyjne – temu jak są zaprojektowane można zarzucić bardzo wiele. Chowają często wykonywane operacje za szeregiem niepotrzebnych kliknięć i ekranów. Podgląd stanu konta i posiadanych oszczędności niekoniecznie dostarcza nam tych informacji, których właśnie szukamy.

I jeszcze aplikacje mobilne, które nie nadążają nad rozwojem technologii i bardziej utrudniają niż ułatwiają nam dostęp do naszych pieniędzy. Najgorsze jest to, że zazwyczaj mamy zero wpływu na to, by cokolwiek w tym zmienić.

A gdyby tak dało się przejąć kontrolę nad tym jak wygląda i działa nasza e-bankowość?

Dzięki nowoczesnej bankowości internetowej banków spółdzielczych, zaczniesz korzystać ze swojego konta tak, jak Ty chcesz – a nie tak, jak wyobraża to sobie bank.

Koniec z narzuconymi schematami! Teraz możesz przejąć kontrolę nad swoim bankiem i dopasować system bankowości internetowej do swoich potrzeb. W e-bankowości #KontoJakChcesz możesz samodzielnie zaprojektować swój bank internetowy i mobilny.

#KontoJakChcesz

#KontoJakChcesz to wspólna akcja banków spółdzielczych z Brodnicy, Oleśnicy i Poznania, stawiająca na elastyczne i przyjazne dla użytkownika rozwiązania w bankowości internetowej.

Widoki i usługi, z których korzystasz najczęściej, wysuń na pierwszy plan, a te niepotrzebne ukryj. Po co mają Cię rozpraszać? Dopasuj bank do kontekstu, w którym go używasz – tak, by wygodnie korzystało Ci się z niego na komputerze w domu jak i na telefonie w biegu.

Chcesz więcej? Rozszerz możliwości swojego banku instalując dodatkowe miniaplikacje i widgety.

Twoje finanse i Twoja bankowość są pod Twoją pełną kontrolą.

#KontoJakChcesz w bankach spółdzielczych to przede wszystkim:

  • Łatwa personalizacja. Możesz dopasować system bankowości internetowej do swoich potrzeb.
  • Bankowość gdzie tylko chcesz. Do zarządzania kontem wystarczy Ci telefon i internet.
  • Darmowe prowadzenie konta i przelewy. Wszystkie inne opłaty jasno opisane w taryfach opłat i prowizji. Tak, jak powinno być w każdym banku.
  • Nowoczesność. Najnowsze rozwiązania w e-bankowości zasilane przez technologię Asseco CBP.

Dowiedz się więcej i dołącz do akcji na stronie kontojakchcesz.pl

Podobał Ci się ten artykuł? Bądź na bieżąco z nowościami na blogu